Svarec metodou MAG nebo WIG + MIG s nemeckym jazykem Hannover, Stuttgart

Aktualizováno:

15. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Hannover, Stuttgart

Nabízený plat:

2200 - 2500 EUR za měsíc

Značka:

Svarec Nemecko

Firma:

Brilliant Personaldienste GmbH

Požadavky

- idealne platny certifikat /statnice/
- zkusenost a praxe v oboru svareni
- ochota a chut pracovat na montazich na uzemi Nemecka
- zkusenost se zamecnictvim
- vlastni auto podminkou
- nemecky jazyk min. A2

Náplň práce

Hledame svarece metodou MAG - cerny - tenke plechy nebo kombinace MIG/WIG - hlinik - tenke plechy. Uplatneni u nas najdou ale i jine svarecske obory.

Jedna se o praci na prislusenstvi k technickym zarizenim - trychtyre.
Svarec musi mit zkusenost s praci ve vysce, jedna se o prumyslove svareni.

Nabízíme

- vyhledani ubytovani
- zarizeni pojisteni a ostatnich nutnych nalezitosti pri nastupu
- nemecka pracovni smlouva na dobu neurcitou /moznost vyridit si Kindergeld/
- odmeny na dovolenou
- odmena na vanoce
- prispevek na pracovni obleceni az 4 x rocne
- zajimavy bonusovy system

Poznámka

cizi jazyky: nemcina, polstina, rustina vyhodou

Kontaktní osoba:
M. Schofferova
Tel: +49 361 66358160