Operátor skladu, 13. a 14. plat, stravenky, příspěvek na dopravu Vyškov

Aktualizováno:

13. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Vyškov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

22000 - 25000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Operátor/Operátorka Vyškov

Firma:

Axial Personnel Agency s.r.o.

Požadavky

Jaký byste měl být:

• Ochotný „táhnout“ za jeden provaz
• Manuálně zručný
• S platným průkazem VZV (není podmínkou)

Náplň práce

I za stávající situace je u nás práce stále dost, a proto jsme se rozhodli rozšířit náš tým skladníků a operátorů skladu o další kolegy. Chcete-li vědět, zda hledáme právě Vás, čtěte dál:

Máte šikovné ruce a ani opravdu chlapská práce Vám není cizí?

Pracovat budete POUZE ve všední dny v jednosměnném režimu od 6:00 do 14:00. Nepotřebujete mít mnoho let praxe, stačí být pracovitý, spolehlivý a mít zájem se učit nové věci. Nabídneme Vám stabilní zaměstnání, mzdu vždy na účtu v řádném termínu. K tomu možnost ovlivnit si výrazně svoji výplatu o přesčasové bonusy.

Náplň práce:
• Příprava vstupního materiálu pro výrobu (demontáž a kontrola)
• Expedice a balení, zaskladnění
• Manipulace s materiálem
• Ostatní skladové práce

Nabízíme

Co nabízíme:

• JEDNOSMĚNNÝ REŽIM (PONDĚLÍ – PÁTEK)
• 13. a 14. plat
• 20 dní dovolené
• Stravenkový paušál
• Bonusy za produktivitu
• Příspěvek na dopravu pro „přespolní“
• Přesčasy jsou dobrovolné, ale nadstandardně zaplacené
A v neposlední řadě dobrou dopravní dostupnost, možnost parkovat v areálu

NÁSTUP možný IHNED!

Kontaktní osoba:
Veronika Čechová
Mobil: +420 603 226 143
Tel: +420 542 220 009