Stavbyvedoucí Ústí nad Labem

Aktualizováno:

23. 2. 2021

Lokalita pracoviště:

Ústí nad Labem

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

40000 - 45000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Firma:

Bénéficielle - Ústí nad Labem

Požadavky

Specializovaná výrobní a stavební společnost rozšiřuje své působení a hledá nového kolegu na pozici stavbyvedoucího. Chcete-li pracovat v technologicky výjimečné společnosti s výbornou firemní kulturou, reagujte na tento inzerát, pokud splňujete základní podmínky:

- alespoň SŠ stavební vzdělání

- praxe v řízení staveb

- praxe v řízení lidí

- přirozená autorita

Náplň práce

Vaší pracovní náplní bude zejména:

- řízení staveb různě velkého rozsahu

- organizace lidí na stavbách

- komunikace s výrobní jednotkou společnosti

- technologické poradenství

Nabízíme

Můžeme Vám nabídnout zejména:

- přátelské prostředí v inovativní společnosti

- práci s moderní technologií

- velmi dobré odměňování

- služební auto

Poznámka

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš profesní životopis ve formátu Word. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat po zaslání životopisu. Pokud Vás neoslovíme, bohužel jste nepostoupil(a) do užšího výběrového kola, můžeme Vám však nabídnout jinou relevantní pracovní příležitost.

Kontaktní osoba:
Petr Procházka