Hledáme šikovnou inspektorku nebo inspektora kvality! Vyškov

Aktualizováno:

14. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Vyškov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

20000 - 25000 Kč za měsíc

Firma:

Rompa CZ s. r. o.

Požadavky

* uživatelskou znalost práce s PC

* přesnost, pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost

* ochota práce ve 3 směnném provozu

* znalost výkresové dokumentace a měřidel výhodou

Náplň práce

* zajímavá pracovní pozice, při které budete pravidelně kontrolovat vyrobené díly a hodnotit jejich vzhled a rozměry podle zákaznických specifikací

* pravidelně vyhodnocovat kvalitu pro probíhající výrobu

* zpracovávat protokoly, zprávy a záznamy z měření

* budete se podílet na monitorování procesů a jejich zlepšování

* v neposlední řadě budete spolupracovat a komunikovat s kolegy ve výrobě (operátoři, předáci, mistři)

Nabízíme

- zázemí perspektivní rostoucí mezinárodní společnosti
- práci na plný úvazek
- stravenky
- příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3% z hrubé mzdy
- dovolená navíc
- zvýhodněné mobilní tarify

V případě zájmu prosím pošlete Váš životopis na uvedený email.

Kontaktní osoba:
Lucie Prýglová