MES Specialista výrobního IT Klášterec nad Ohří

Aktualizováno:

10. 2. 2021

Lokalita pracoviště:

Klášterec nad Ohří

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

45000 - 65000 Kč za měsíc

Firma:

Bénéficielle - Plzeň

Požadavky

Zkušenosti s implementací MES programů a procesů (data, recepty, objednávky, trasování, propojenost, …)

* Zákaznicky a servisně orientovaný, osobní odpovědnost, týmový hráč, schopnost pracovat s globálními týmy

* Znalost práce s SW systémy plánování pro výrobní procesy, propojení MES s ERP

* Znalost řídících a automatizačních systémů

* SŠ nebo VŠ vzdělání v oblasti IT nebo automatizace

* AJ znalost úrovně B2, NJ výhodou

* Řidičský průkaz sk. B

Náplň práce

Poskytuje služby MES konzultanta a administruje systém

* Navrhuje systém, definuje požadavky na systém a vytváří integrační specifikace vč. zajištění nacenění

* Řízení projektů a koordinace dodavatelů zařízení

* Nasazení systému na výrobní linky

* Systém testování, případy užití, provedení funkčních a akceptačních testů, zajištění „připravenosti k použití“

* Investigace a řešení problémů, servisní a změnový management, podpora zlepšování

* Interní a externí komunikace

Nabízíme

- Zkušenost s jedinečným know-how a řízením procesů, nejmodernější technologie

* Práce v mezinárodním týmu s mezinárodními vzdělávacími programy, možnost uplatnit jazyky

* Motivační plat (13. a 14. plat)

* 25 dní dovolené

* Další zajímavé benefity (dotovaná jídla, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu atd.)

Kontaktní osoba:
Jan Bitman