Práce v kritické infrastruktuře-denní dojíždění možné, CNC Laser německé pohraničí - Freyung, Grafenau

Aktualizováno:

4. 3. 2021

Lokalita pracoviště:

německé pohraničí - Freyung, Grafenau

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

1900 - 2300 EUR za měsíc

Zařazeno na pozici:

Obsluha CNC Německo

Firma:

Persona service AG & Co. KG, pobočka Passau

Požadavky

* zkušenosti na pozici CNC laseru

* ŘP + auto na denní dojíždění nutností (pracovní nabídka nezahrnuje ubytování)

* základní znalost německého jazyka na úrovni A2, pokročilá znalost výhodou

Náplň práce

* obsluha CNC strojů

* výměna nástrojů a provádění korekcí

* kontrola a měření hotového výrobku

Nabízíme

* německá pracovní smlouva na dobu neurčitou

* příplatky za směnný provoz

* příspěvek na dovolenou a na Vánoce

* osobní přístup a komunikaci v češtině na naší pobočce v Passau

Poznámka

V případě zájmu odpovězte na inzerát a přiložte svůj životopis

persona service AG & Co. KG
* Neuburger Straße 101, D - 94036 Passau
* Tel. 0049 851 4907710

Kontaktní osoba:
Jana Spettmann
Tel: +49 851 49 07 71 0