Soustružník /Obsluha CNC -s ubytováním #1044 (40.000 - 60.000 Kč) Droužkovice

Aktualizováno:

14. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

Droužkovice

Nabízený plat:

40000 - 60000

Značka:

JCONTACT 55343

Firma:

Jobs Contact Consulting, s.r.o.

Požadavky

* vyučen nebo praxe v oboru
* praxe s obráběním na klasickém soustruhu a CNC soustruhu podmínkou
* znalost výkresové dokumentace a technologie obrábění
* spolehlivost, manuální zručnost

Náplň práce

* obsluha soustruhu –klasického soustruhu (SN71) nebo CNC soustruhu (Masturn MT 54 CNC) nebo CNC soustruhu (DMC635 eco se systémem Siemens 810D powerline a DMU50 se systémem Heidenhain iTNC530)
* obrábění podle výkresové dokumentace
* obrábění ocelí (včetně nerezů), slitin hliníku, litiny, umělých hmot,
* kontrola a měření hotových dílů (kusová až malosériová výroba)
* Směnný provoz (2-3 směny)
Rudé armády 339, 431 44

Nabízíme

Do naší strojírenské společnosti s dlouholetou tradicí, zabývající se kusovou až malosériovou výrobou, hledáme zkušené SOUSTRUŽNÍKY.
Nabízíme NADSTANDARTNÍ OHODNOCENÍ dle praxe a výkonu, UBYTOVÁNÍ, PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU a další bonusy. Pošli nám svůj životopis, ať se ti můžeme ozvat.

Nadstandartní ohodnocení dle praxe a výkonu
Zajistíme ubytování
Příspěvek na dopravu
Příspěvek na stravování
Příspěvek na penzijní připojištění
Lokalita: Droužkovice

Kontaktní osoba:
Hanka Novotná
Tel: +420 602 642 915