Obchodník, který nenechá peníze na zemi - Most

Aktualizováno:

15. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Most

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

23000 - 36000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Obchodník Most

Firma:

Broker Investment, s.r.o.

Požadavky

• Elán pro práci
• Velmi dobré komunikační schopnosti v českém či slovenském jazyce.
• Znalost práce na PC (MS Office, Internet) podmínkou
• Zkušenost s prodejem nebo marketingem bude fajn, ale není rozhodující. Pro nás je důležitá motivace a chuť pracovat! 
• Samostatnost a spolehlivost

Náplň práce

• Předložení nabídky našich firemních produktů zákazníkům
• Dostaneš portfolio zajímavých klientů, které budete moci dále rozšiřovat
• Budeš v každodenním telefonickém kontaktu s našimi firemními klienty
• Budeš pracovat s PC

Nabízíme

• Bonusový program, soutěže
• Zázemí zavedené obchodní firmy - prostory pro jednání se zákazníky
• Fixní plat 23.000 - 36.000Kč + odměny a bonusy
• Pracovní doba po-čt 8:30- 17:00 v pátek končíme v 14:00, víkendy a svátky nepracujeme
• Profesionální 14 denní školení, za které tě odměníme 10.000 Kč.
• Přátelský pracovní kolektiv
• Multisport kartu

Poznámka

Nechal/a bys peníze válet na zemi?
Tak proč nevyděláváš velké peníze i v Mostě? Přidej se do našeho obchodního týmu a staň se finančně nezávislý/á.

Kontaktní osoba:
Petra Tóthová
Mobil: 775852220