Technik v oblasti MaR - Kladensko Kladno

Aktualizováno:

20. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

Kladno

Značka:

63985119000

Zařazeno na pozici:

Technik Kladno

Firma:

mBlue Czech, s.r.o.

Požadavky

Společnost, která se mimo jiné zabývá slaboproudými, silnoproudými bezpečnostními systémy, MaR atd. hledá k sobě do týmu technika, který pomůže při realizaci zakázek v oblasti automatizace budov.

Co Vás čeká?
   •  Celkové řízení zakázky, zodpovědnost za její realizaci a předání klientovi
   •  Dohled nad montážemi jednotlivých systémů
   •  Komunikace se zákazníkem, řešení požadavků
   •  Komunikace a koordinace dodavatelských prací
   •  Vedení příslušné dokumentace projektu

Co je k tomu potřeba?
   •  Ukončené vzdělání v oboru elektrotechniky
   •  Zkušenosti z realizací v oboru automatizace budov (MaR)
   •  Platné osvědčení dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. - výhodou
   •  Znalosti technologií TZB
   •  Řidičský průkaz sk. B

A co Vám můžeme nabídnout?
   •  Zajímavou práci v úspěšné české firmě
   •  Přátelský kolektiv – kdokoliv a kdykoliv rád pomůže
   •  Individuální přístup – každý občas potřebuje řešit své specifické problémy.
   •  Vstřícné prostředí – chyba je příležitost k pokroku, ne k obviňování.
   •  Sdílené znalosti – společně se dál posuneme rychleji.
   •  Odborná školení – více znalostí, více možností.
   •  Osobní rozvoj – úspěch a spokojenost není jen o odbornosti.
   •  Služební vůz

…a z těch obvyklejších věcí: 5 týdnů dovolené a Sick days, stravenky, pojištění odpovědnosti za škodu, výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky, Cafeterie i výhodné zaměstnanecké úvěry

Kontaktní osoba:
Pavla Horáčková
Tel: (+420 ) 777 358 333