Manipulační pracovník, mzda až 27.000 Kč, víkendy volné Zámrsk u Vysokého Mýta

Aktualizováno:

18. 10. 2020

Lokalita pracoviště:

Zámrsk u Vysokého Mýta

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

25000 - 27000 Kč za měsíc

Firma:

BOHEMIA RINGS s.r.o.

Požadavky

- Vzdělání v technickém oboru výhodou
- Zkušenosti ve strojírenské výrobě
- Práce na 2 směny, ranní/odp., po - pá

Náplň práce

- Měření a značení výkovků po vyválcování
- Obsluha strojních zařízení (lis, válcovací stolice, pece)
- Navážení palet s nařezanými kusy pomocí VZV
- Péče o svěřený stroj

Nabízíme

Pravidelná revize mzdy (po zaškolení a poté jednou ročně)
25 dní dovolené
Příplatky za práci o víkendu +10% nad rámec zákoníku práce
Příplatky za práci přesčas a v noci +5% nad rámec zákoníku práce
Dotujeme stravování v závodní jídelně ve výši 50%
Příspěvek na dopravu ve výši 50%
Zvýhodněné ceny na lázeňský pobyt pro pojištěnce ČPZP
Odměna za doporučení nového kolegy 20 000,-
Slevové poukazy u našich partnerských e-shopů
Sleva 40% z ceny produktů výrobce GEOMAG
Široká možnost vzdělávání a osobního růstu
Placené přesčasy

Kontaktní osoba:
Lucie Vomáčková
Mobil: 606062802
Tel: 465500826