Inženýr geodetické skupiny okres Rychnov nad Kněžnou

Aktualizováno:

19. 2. 2021

Lokalita pracoviště:

okres Rychnov nad Kněžnou

Nabízený plat:

31.000 - 46.000,- Kč

Značka:

A3582

Firma:

PROFI-MEN, s.r.o.

Požadavky

Zajímavá pracovní nabídka na pozici - Inženýr geodetické skupiny!
Požadujeme:
- Vzdělání - VŠ se zaměřením na geodézii a příbuzné obory,
- samostatnost při přípravě, plnění a vyhodnocení výsledků měření,
- schopnost ovládat měřičskou techniku – totální stanice, GPS rovery, 3D scannery,
- ochota učit se ovládat novou techniku,
- znalost práce v prostředí Windows a geodetických SW (různé typy),
- fyzická zdatnost pro práci v terénu,
- vysoká odpovědnost při plnění pracovních úkolů,
- vlastní kreativní myšlení a vytváření postupů.

Náplň práce

 Náplň práce:
- Zpracování geometrických plánů,
- práce v terénu a na stavbách,
- zpracování měřených dat a tvorba dokumentace,
- samostatné řešení přidělených projektů,
- laserové skenovní objektů a technologií,
- ověřování výsledků zeměměřické činnosti v případě úředního oprávnění .

Nabízíme

Nabídka:
- Pracovní poměr na dobu neurčitou po jednom roce zaměstnání,
- možnost doplnění kvalifikace (ÚOZI, práce v prostoru železnice G01, G03, pilot dronu, ….),
- odborný růst,
- týden dovolené nad zákonný rámec,
- prémie podle dosahovaných výsledků,
- příspěvek na důchodové připojištění,
- cestovní náhrady,
- pracovní oblečení po zkušební době v hodnotě 15.000,-Kč.

Kontaktní osoba:
Ing. Vladimír Pozdníček
Mobil: 495 512 582,608 114