Skladníci se SUPER ubytováním! Bor u Tachova

Aktualizováno:

17. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Bor u Tachova

S ubytováním:

Ano

Firma:

Triangle Recruitment CZ s.r.o.

Požadavky

- spolehlivost, dochvilnost, zodpovědnost - manuální zručnost - ochota pracovat na směny - předešlá praxe ze skladu je výhodou hlavně pro Vás

Náplň práce

Chcete si vydělat slušný kačky za bezva podmínek a k tomu bydlet pár minut chůze od zaměstnání? Tak to jste na správné adrese! Pro společnost vyrábějící komponenty a moduly pro interiéry automobilů hledáme pracanty do skladu a do výroby. Práce probíhá ve třísměnném provozu (ranní: 6h -14h, odpolední: 14h-22h ,noční: 22h-06h)

Nabízíme

- 125,-hod až 150,-hod - příplatky za přesčasy a práci v SO + NE - příplatek za noční a odpolední směnu - bonusy od mistra - stravenky v hodnotě 80 Kč za každý odpracovaný den - ubytování které se nachází 3 min. chůze od firmy - 25 dní dovolené - týdenní zálohy nejsou u nás problémem

Kontaktní osoba:
Natálie Hudíková
Tel: 727979091