Správce největší privátní obory ČR v Bílých Karpatech Radějov - okres Hodonín

Aktualizováno:

17. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Radějov - okres Hodonín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

50000 - 70000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

absolvent/absolventy Hodonín

Firma:

JOBSYSTEM s.r.o.

Požadavky

• min. SŠ vzdělání, ideálně absolvent lesnické školy, přednost absolvent VŠ
• organizační schopnosti
• komunikativnost
• odpovědnost
• upřímnost
• přednost mají žadatelé se znalostí: AJ, PC, problematikou myslivosti, praxe
Očekáváme:
• loajalitu
• časovou flexibilitu
• vysoké pracovní nasazení

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Obchodní společnost Leoš Novotný a.s., hledajíc zaměstnance na pozici: Správce největší privátní obory v ČR (1 600 ha) v Bílých Karpatech (na hranici se SR, 8km od města Strážnice).

Více informací o společnosti naleznete na www.resortradejov.cz.

Náplň práce:
• zabezpečení veškeré myslivecké činnosti včetně odlovu
• komunikace s lovci a agenturami
• dozor nad správou nemovitostí související s oborní a mysliveckou činností
• dohled nad hospodařením v lese dle schválených plánů LHP
• organizace práce podřízených a jejich hodnocení atp.

Nabízíme

• práci na HPP
• bydlení zdarma v nové hájovně v centru obory
• mzdové ohodnocení ve výší 50 - 70 tis. Kč /měsíčně

Místo práce: Radějov - okres Hodonín

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: kancelar@wewe.cz, tel: 775 658 069 nebo Leoš Novotný a.s. Masarykovo náměstí 1232, 686 01 Uherské Hradiště.

Platnost inzerátu končí 15. 10. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Tel: +420 224 819 391