Samostatný pracovník skladu/půjčovny bednění Ejpovice

Aktualizováno:

16. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Ejpovice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

33000.00 Kč za měsíc

Značka:

P652584-1

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* praxi ve stavebnictví nejméně 5 let podmínkou
* znalost čtení stavební dokumentace podmínkou (znalost např. CAD výhodou)
* uživatelská znalost práce na PC - Word, Excel (tvorba úředních dopisů, tabulek apod.)
* řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
* prozákaznický přístup, dobré komunikativní a organizační dovednosti
* čistý trestní rejstřík

Náplň práce

* rozjezd a vedení skladu půjčovny bednění, inventarizace
* návrhy technických řešení bednění
* poradenská a projekční činnost, aktivní komunikace s klienty
* práce ve firemním informačním systému
* do budoucna - vedení menšího kolektivu lidí (cca 3 zaměstnanci)

Nabízíme

* zajímavá a perspektivní práce ve stavební společnosti
* nástupní HM 33000,- Kč, po zapracování navýšení mzdy
* profesní a osobní růst, možnost vzdělávání
* služební automobil i pro soukromé účely
* 5 týdnů dovolené, diety, roční prémie
* práce na plný pracovní úvazek - pracovní smlouva

 Nástup: leden 2021Místo práce: Ejpovice

Kontaktní osoba:
Gabriela Fialová