Elektromechanik (z41914)

Aktualizováno:

14. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

okres Jablonec nad Nisou

Značka:

856394002

Firma:

Barlett & Cenbright s.r.o.

Požadavky

SŠ/SOU technického zaměření
praxe v oblasti elektro podmínkou
aktivní vyhláška 50/78 Sb. min. §6 nutná

Náplň práce

diagnostika a odstraňování závad mechanismů zařízení za použití analogové i digitální techniky
zajišťování provozuschopnosti strojů ve výrobě
správa a elektroúdržba montážních a výrobníchstrojů
provádění pravidelné preventivní údržby a oprav strojů a zařízení,
vede záznamy o údržbě a opravách
vedení provozní dokumentace stroje a evidence náhradních dílů
zajišťuje další opravy dle pokynů vedoucího údržby

Nabízíme

perspektivní práci u zahraniční firmy
zajímavou, zodpovědnou a velmi různorodou práci
příspěvek na penzijní připojištění
stravenky

Kontaktní osoba:
Filip Pešek