Pracuj ako skladník/čka pre spoločnosť Tchibo v Nemecku! Neumarkt in der Oberpfalz

Aktualizováno:

16. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

Neumarkt in der Oberpfalz

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

1600 - 1800 EUR za měsíc

S ubytováním:

Ano

Zařazeno na pozici:

Skladník Německo

Firma:

Universal Consulting s.r.o.

Požadavky

* Nemecký jazyk – min. A2, alebo anglický jazyk, prípadne vieme umiestniť aj kandidátov s komunikatívnou poľštinou
* Vodičský preukaz skupina B a možnosť vycestovať vlastným automobilom veľkou výhodou
* skúsenosti v sklade podmienkou
* zručnosť, zodpovednosť, precíznosť, fyzická zdatnosť
* licencia VZV výhodou
* práca vhodná pre mužov, pre ženy, pre páry, pre skupinky

Náplň práce

* Prijímanie materiálových a tovarových zásob do skladu
* Umiestňovanie prijatých zásob do regálov a miest na to určených, označovanie + uskladneného materiálu a tovaru informačnými štítkami.
* Vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok, balenie skladových zásob a ich pripravovanie na expedíciu.
* Vedenie evidencie skladových zásob prostredníctvom výpočtovej techniky.
* Obsluhovanie vysokozdvižného vozíka v prípade objemných nákladov a ťažko dostupných miest. (pokiaľ máte VZV)

Nabízíme

* dobrá mzda,v závislosti od vašich skúseností, dochádzkový bonus
* zabezpečené ubytovanie (sčasti hradené zamestnancom/sčasti zamestnávateľom)
* podpora zamestnávateľa aj nás počas Vášho pobytu
* zálohy možné
* práca na Nemeckú pracovnú zmluvu
* dlhodobá práca

Poznámka

Pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email job@universalconsulting.sk. Do predmetu uveďte "TCHIBO NEMECKO", do textu uveďte svoje aktuálne telefónne číslo. Budeme Vám volať a podáme podrobné info.

Název firmy

Kontaktní osoba:
job@universalconsulting.sk
Mobil: 00421903250669
E-mail: zaslat e-mail s životopisem