Řidič/ka na rozvoz uzenin sk. B Kojetice

Aktualizováno:

29. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Kojetice

Značka:

Řidič

Zařazeno na pozici:

Řidič Mělník

Firma:

Petr Landa, Uzeniny Beta

Požadavky

ŘP sk.B, čistý trestní rejstřík,spolehlivost,zodpovědnost a svědomitý přístup k práci.

Náplň práce

Rozvoz uzenin po ČR s dodávkou do 3,5t. Údržba vozu v čistotě a pořádku.

Nabízíme

HPP, 4 dny práce,víkendy, svátky volné. Nová a zánovní rozvozová auta, chladírenské skříně, stálé trasy, firemní stravování, rodinnou rekreaci ve vlastních objektech,zaměstnanecké nákupy, zajimavé finanční ohodnocení, příjemný kolektiv a další benefity.

Kontaktní osoba:
Lucie Běželová
Tel: 607424444