Mistr/Mistrová v potravinářství Byšice

Aktualizováno:

5. 10. 2020

Lokalita pracoviště:

Byšice

Zařazeno na pozici:

Mistr Mělník

Firma:

Orkla Foods Česko a Slovensko a.s. Vitana Byšice

Požadavky

- alespoň středoškolské vzdělání - pokud máte vzdělání v oboru potravinářství máte u nás plus (podmínka to ale není)
- předchozí zkušenosti s vedením a řízením zaměstnanců (měl/a byste mít přirozenou autoritu)
- odolnost vůči stresu související s ochoto nadstandardního pracovního nasazení (někdy je zkrátka potřeba zabrat)
- praxi na obdobné pozici ve výrobě minimálně 2 roky
- znalost práce na PC (především Excel a Word) , zkušenosti se systémem SAP je výhodou
- ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Náplň práce

Jako mistr v naší společnosti budete odpovídat za řízení, organizaci a kontrolu svěřeného pracoviště, a za zabezpečování plánovaných úkolů podle stanoveného plánu výroby a vše co k tomu patří, jako:

- Povedete své podřízené v souladu s interními principy společnosti.
- Budete kontrolovat a hodnotit dodržování pracovní kázně a bezpečnosti práce.
- Budete se podílet na kontinuálním zlepšování procesů.
- Evidence výroby a materiálů, reporting.
- Budete zastupovat svého nadřízeného.

Nabízíme

- stabilního zaměstnavatele, který na trhu působí již desítky let, a který v posledních letech prošel velkými změnami – na našich lidech nám záleží, a děláme vše proto, abychom vyslyšeli jejich podněty
- rodinné prostředí a dobře naladěný tým
- odpovídající finanční ohodnocení
- flexibilní systém benefitů formou poukázek – sami si určujete, na co chcete poukázky využít
- věrnostní finanční bonusy
- příspěvek na stravování
- týden dovolené navíc
- očkování proti chřipce
- Shell kartu – tankování za zvýhodněnou cenu

Poznámka

Možnost nástupu:
- ihned (ale na skvělého kandidáta rádi počkáme)

A co teď?
Zaujala vás pozice? Pak nám pošlete váš životopis. Popovídáme si o vašich představách, a když si vše sedne - stanete se členy našeho super týmu. :)

Kontaktní osoba:
Karolína Lindová