Operátor CNC stroje (z51203)

Aktualizováno:

16. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

okres Jihlava

Značka:

769957002

Firma:

Barlett & Cenbright s.r.o.

Požadavky

min. SO vzdělání (výuční list) technického zaměření, nejlépe z oboru strojírenství
min. 2 roky praxe na obdobné pracovní pozici
manuální zručnost, technické myšlení a smysl pro přesnost obrábění
schopnost orientovat se v průvodní technické dokumentaci obráběných výrobků
základní znalost práce s měřidly

Náplň práce

obsluha CNC soustružnického nebo frézovacího zařízení s cílem kvalitního a přesného zbroušení výrobku dle jeho vlastní technické dokumentace včetně průběžné samokontroly broušení s pomocí měřidel.

Nabízíme

5 týdnů dovolené
odměnu za podíl na hospodářském výsledku společnosti (13. plat)
dotované závodní stravování
náborový stabilizační příspěvek 20 000 Kč
příspěvek na dopravu do zaměstnání
příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
podporu při zapracování na nové pracovní pozici
zázemí stabilního zaměstnavatele
možnost ubytování ve vlastním ubytovacím zařízení
možnost kariérního růstu (dáváme vždy přednost internímu povýšení před externími kandidáty)
širokou nabídku volnočasových aktivit pro zaměstnance ZDARMA

Kontaktní osoba:
Filip Pešek