Obsluha balící linky Bzenec

Aktualizováno:

16. 11. 2020

Lokalita pracoviště:

Bzenec

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

Orkla Foods Česko a Slovensko a.s. Pika Bzenec

Požadavky

- Střední školu s maturitou
- ochotu pracovat v 3 směnném provozu a dobrý zdravotní stav
- a v neposlední řadě zodpovědnost; vše ostatní vás dokážeme naučit

Náplň práce

- na starosti budete mít obsluhu robotické balící a etiketovací linky

Pracovní doba: část roku (od června do prosince) budete pracovat ve třísměnném provozu, zbytek roku pak dvousměnný provoz

Jak je to u nás s přesčasy? Pokud si chcete vydělat více a navýšit tak svůj měsíční příjem, nabízí možnost pracovat přesčasy. VŠECHNY PŘESČASY JSOU U NÁS HRAZENÉ

Nabízíme

- Stabilního zaměstnavatele, který na trhu působí již desítky let, a který v posledních letech prošel velkými změnami – na našich lidech nám záleží, a děláme vše proto, abychom vyslyšeli jejich podněty
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Flexibilní systém benefitů formou poukázek – sami si určujete, na co chcete poukázky využít
- Dotované stravování přímo v závodě a naturálie
- Týden dovolené navíc
- Očkování proti chřipce

Poznámka

Ptáte se, jak bude probíhat náborový proces?
Není to nic složitého. Pošlete nám životopis → zavoláme si → přijdete se k nám podívat → a pokud vše klapne, NASTUPUJETE a stanete se členem našeho výrobního týmu!

Kontaktní osoba:
Tereza Mravcová