Číšníci a barmani v hotelu v Německu - bez poplatků agentuře

Aktualizováno:

31. 7. 2020

Lokalita pracoviště:

okres Německo

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

2400 - 2750 EUR za měsíc

S ubytováním:

Ano

Firma:

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Požadavky

Osobnostní předpoklady a dovednosti
Zkušenosti: vítány
Jazyk: dobrá znalost německého nebo anglického jazyka
Pracovní nabídka vhodná pro muže i ženy: ano
Pracovní nabídka vhodná pro studenty: ano
Pracovní nabídka vhodná pro páry a skupiny: ano

Náplň práce

Číšník / ice - pracuje v hotelové restauraci nebo baru. Náplní práce číšníka v zahraničí jsou standardní povinnosti číšníků dle požadavků F & B manažera daného hotelu nebo jiného nadřízeného, obsluha hostů v hotelové restauraci, baru a jiných hotelových provozech. Potřebné je vzdělání v daném oboru nebo nabyté praktické zkušenosti.

Barman - náplní práce barmana v zahraničí jsou standardní povinnosti barmana dle požadavků F & B manažera daného hotelu nebo jiného nadřízeného. Vyžaduje se schopnost pracovat samostatně za barovým pultem případně znalost míchání koktejlů. Potřebné jsou předchozí zkušenosti s prací podobného charakteru na Slovensku nebo v zahraničí.

Mzdové podmínky (brutto) - 2 400 - 2 750 EUR/ měsíc

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zprostředkování práce v Německu je bez poplatku agentuře

* stravování za zvýhodněné ceny v zaměstnaneckých kantýnách

* ubytování v apartmánech za zvýhodněné ceny (230 € za apartmán ve dvojici resp. 350 € za samostatný apartmán pro jednu osobu)

* příplatky za odpracované neděle a státní svátky

* 25 - 30 dní dovolené ročně

* vánoční prémie (pro zaměstnance pracující iv zimě)

* volný vstup do zábavního parku

* zvýhodněný vstup do firemního fitness centra (25 € na měsíc)

* odvody do německého důchodového pojištění, platba při odchodu do důchodu

Nabízíme

Europapark Karierre Kežmarok ve spolupráci s Agenturou Pro-Staff hledá zaměstnance pro jeden z nejkvalitnějších a nejlepších zábavních parků světa - EUROPA-PARK v Německu. Práce v Německu je bez poplatků agentuře.

Poznámka

Jak získat pracovní místo v Německu:

* Pošlete nám e-mailem životopis v německém jazyce s fotografií obličeje.

* absolvuj telefonický pohovor se zaměstnavatelem

* pokud si tě vyberou, balíš kufry a jdeš pracovat do Německa

Těšíme se na tebe!
Agentura PRO-STAFF, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Eva Grešová
Tel: +420 776 558 203