Purchasing analyst

Aktualizováno:

31. 7. 2020

Lokalita pracoviště:

okres Ústí nad Labem

Značka:

24249

Firma:

Advantage Consulting, s.r.o. Ústí nad Labem

Požadavky

* Praxe na podobné pozici alespoň 3 roky (automotive)
* AJ – pokročile, NJ - výhodou
* Ochutu cestovat
* Zkušenosti s řízením projektu
* Znalost práce na PC
* Vyjednávací schopnosti

Náplň práce

* Řízení dodavatelských vztahů
* Vedení výběrových řízení na nové dodavatele
* Nastavení strategie
* Zlepšování procesů nákupu

Nabízíme

Máte bohaté zkušenosti v nákupu z automotive společnosti? Mluvíte perfektně anglicky? Rádi byste pracovali na pozici Purchasing Analyst v Ústeckém kraji? Tak zašlete nám životopis!!!

* Možnost cestovat do zahraničí
* Flexibilní pracovní dobu
* 5 týdnů dovolené
* Jazykové kurzy
* Příspěvek na stravování

* Lokalitu: Chomutov

Kontaktní osoba:
Nikola Benešová
Tel: 00420775787077