Technolog/projektant Strakonice (plus výjezdy k zákazníkům skrze zaměře

Aktualizováno:

31. 7. 2020

Lokalita pracoviště:

Strakonice (plus výjezdy k zákazníkům skrze zaměře

Značka:

24250

Firma:

Advantage Consulting, s.r.o. Brno

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání ve strojírenství nebo zemědělské technice
* praxi na pozici technologa
* znalost programu AutoCAD na uživatelské úrovni (kreslení)
* proaktivitu, samostatnost, komunikativnost (vše se bude hodit v rámci komunikace se zákazníkem a ostatními projektanty)

Náplň práce

* zpracování technologického projektu rozmístění technologií v rámci stájí pro dobytek
* specifikace technologických celků
* tvorba nabídek na dodávku stájových technologií
* komunikace se zákazníky při zpracování technologického projektu
* spolupráce se stavebními projektanty
* práce v terénu - zaměření stávajících stájí
* odborné poradenství zákazníkům

Nabízíme

Máte SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojírenství nebo zemědělské techniky? Rád byste se realizoval na pozici technologa v oblasti zemědělských staveb? Pak zašlete své CV na pozici:

Technolog/projektant

* možnost pracovat pro lídra ve svém oboru
* odpovídající mzdové ohodnocení
* možnost kariérního růstu
* velmi přátelské prostředí
* místo výkonu práce: Strakonice (plus výjezdy k zákazníkům skrze zaměření)

Kontaktní osoba:
Ing. Markéta Stehlíková
Tel: 00420775787073