Elektrotechnik pro investiční oddělení

Aktualizováno:

31. 7. 2020

Lokalita pracoviště:

okres Ústí nad Labem

Značka:

19705

Zařazeno na pozici:

Elektrotechnik Ústí nad Labem

Firma:

Advantage Consulting, s.r.o. Brno

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání technického směru
* Praxi na obdobné pozici
* Platnou vyhláška č. 50, § 6 PODMÍNKOU, § 8 VÝHODOU
* Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
* Zodpovědnost, týmového ducha a pečlivost

Náplň práce

* Příprava technických podkladů pro investiční projekty
* Hodnocení technických nabídek z hlediska elektro
* Revize dodavatelských smluv z technického hlediska
* Vedení výběrových řízení na nové dodavatele
* Úzká spolupráce s investičním oddělením

Nabízíme

Máte praxi v oblasti návrhu systému řízení průmyslových procesů? Podílel jste se na přípravě podkladů pro nové investice z hlediska elektro? Rádi komunikujete v anglickém jazyce a máte platnou vyhlášku č. 50 § 6?
V tom případ neváhejte zaslat Váš životopis!

PŘÍPRAVA INVESTIC – ELEKTRO (30 – 45 000 Kč)

* Práci u stabilní společnosti s historii
* Flexibilní pracovní dobu
* 5 týdnů dovolené
* Zvýhodněné stravování
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Možnost profesního růstu

* Místo výkonu práce: Ústí n. Labem

Kontaktní osoba:
Karel Baloun
Tel: 00420773773889