Operátor výroby v Novém Jičíně se svozem zdarma z Ostravy,Havířov, F-M Nový Jičín

Aktualizováno:

31. 7. 2020

Lokalita pracoviště:

Nový Jičín

Značka:

MP 25123

Firma:

MANPOWER, s.r.o.

Požadavky

Hledámé nové parťáky na pozici operátora výroby v Novém Jičíně s volnými víkendy a svozem ZDARMA! Jsme společnost, která se zabývá kompletací světel v automobilovém průmyslu.

Manuální zručnost
Ochotu pracovat na třísměnný provoz (volné víkendy)
Fyzická zdatnost

Náplň práce

Jedná se o jednoduchou kompletaci světlometů do aut a jeho následnou vizuální kontrolou.

Nabízíme

Mzda 122 Kč/hod.
Zákonné příplatky
Příplatek za víkend 30%
Variabilní bonus ve výši až 5 000 Kč/měsíc
Smlouva na HPP
Svozový bus zdarma - Ostrava, Havířov, Frýdek- Místek

Kontaktní osoba:
Zuzana Adamčíková
Tel: +420 731 634 084