Skladníci se super bydlením! Bor u Tachova

Aktualizováno:

5. 10. 2020

Lokalita pracoviště:

Bor u Tachova

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

125 - 150 Kč za hodinu

S ubytováním:

Ano

Firma:

Triangle Recruitment CZ s.r.o.

Požadavky

- spolehlivost, dochvilnost, zodpovědnost

- manuální zručnost

- ochota pracovat na směny

- předešlá praxe ze skladu je výhodou hlavně pro Vás

Náplň práce

Chcete si vydělat slušný kačky za bezva podmínek a k tomu bydlet pár minut chůze od zaměstnání?

Tak to jste na správné adrese!

Pro společnost vyrábějící komponenty a moduly pro interiéry automobilů hledáme pracanty do skladu a do výroby.

Práce probíhá ve třísměnném provozu (ranní: 6h -14h, odpolední: 14h-22h ,noční: 22h-06h)

Nabízíme

- 125,-hod až 150,-hod

- příplatky za přesčasy a práci v SO + NE

- příplatek za noční směnu 25Kč/hod a odpolední směnu 15Kč/hod

- bonusy od mistra

- stravenky v hodnotě 80 Kč za každý odpracovaný den

- ubytování které se nachází 3 min. chůze od firmy

- 25 dní dovolené

- týdenní zálohy nejsou u nás problémem

Poznámka

V případě zájmu o pracovní nabídku nás kontaktuje na níže uvedené kontakty nebo se zastavte přímo u nás na kanceláři v Plzni na sadech Pětatřicátníků 23, 1. patro. Budeme se těšit na případnou spolupráci.

Kontaktní osoba:
Natálie Hudíková
Mobil: +420727979091