Recruiter / Náborár

Aktualizováno:

24. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

okres Německo

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

1800 - 3000 EUR za měsíc

S ubytováním:

Ano

Firma:

Humanus Personalservice GmbH

Požadavky

znalosť nemeckého jazyka na kounikatívnej úrovni - B1/B2

Náplň práce

vyhľadávanie a nábor nových zamestnancov zo Slovenskej republiky a Českej republiky
vyhľadávanie a selekcia uchádzačov
správa databázy uchádzačov a jej aktualizácia
budovanie optimálneho vzťahu s našimi klientmi
komunikácia s klientmi
podpora a poradenstvo pre zamestnancov
sprostredkovanie ubytovania zamestnancom

Nabízíme

silné zázemie úspešnej spoločnosti
príjemné pracovné prostredie
tím milých kolegov
možnosť kariérneho rastu

Poznámka

Humanus. Názov je poslanie. Našim poslaním je férové sprostredkovanie práce pre pracovníkov z Európy. Sme v súčasnosti zamestnávateľom vyše 220 ľudí. Prostredníctvom našich pobočiek v iných krajinách EÚ hľadáme vhodný kvalifikovaný personál.
Známe stredne veľké spoločnosti využívajú naše skúsenosti pri nábore kvalifikovaných špecialistov pre priemysel a obchod.
Týmto spôsobom vedome preberáme zodpovednosť nielen voči uchádzačom o prácu, ale aj voči spoločnostiam, s ktorými spolupracujeme. Naše know-how, kompetencie a nadšenie pre prácu robia našu odbornosť tak presvedčivou.
Váš tím Humanus Personalservice

Název firmy

Kontaktní osoba:
Darius Stanko
Mobil: 00491605250153
Tel: 00491605250153
E-mail: zaslat e-mail s životopisem