Operátor finalizace výroby Častolovice

Aktualizováno:

22. 5. 2020

Lokalita pracoviště:

Častolovice

Značka:

MP 24227

Požadavky

Získejte novou stabilní práci na HPP s možností přechodu do kmene.
Hledáme kolegy do výroby v Častolovicích.
Neváhejte a získejte novou práci už dnes!

Stačí Vám vyučení a znalost MS Office.
Práce probíhá ve dvousměnném provozu (4 dny práce, 4 dny volno).
Praxe není nutná, vše Vás naučíme.

Náplň práce

Náplní Vaší práce bude kontrola správnosti zabalení a rozměrů výrobků dle kontrolních plánů.

Nabízíme

Kromě zajímavé mzdy získáte taky mnoho dalších výhod, například:

13. a 14. plat
příplatky nad rámec zákoníku práce
dotované jídlo jen za 19 Kč
týden dovolené navíc
příspěvek na penzijní připojištění
možnost zvýhodněného nákupu firemních produktů
odměny při životních událostech (jubilea, narození potomka apod.)
firemní akce, možnost dalšího vzdělávání.

Nabízíme také odměnu za doporučení kamaráda.

Název firmy

MANPOWER, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Kristýna Cvejnová