Logistik AJ/NJ Mělník

Aktualizováno:

25. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Mělník

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Logistik Mělník

Firma:

Bénéficielle - Praha

Požadavky

Pro našeho klienta, automotive společnost ze středočeského kraje, hledáme uchazeče na pozici logistik

Ideální kandidát splňuje následující požadavky:

* Předchozí zkušenosti na obdobné pozici min. 5 let.

* Znalost německého jazyka pro denní komunikaci, anglický jazyk AJ je plus.

* Minimálně SŠ vzdělání v oblasti logistika/doprava a příbuzné obory.

* Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti, asertivita.

* Dobrá orientace v místopisu ČR a Evropy.

* Schopnost práce s PC – MS Office, Google – plánovače tras a pod.

* Schopnost samostatně řídit a organizovat svoji práci – time management.

Náplň práce:

* Navrhování a optimalizace skladování a pohybu materiálu - nákup, výroba, expedice – intralogistika.

* Provádění rozborů nákladovosti vyplývající z organizace intralogistiky i distribuční logistiky.

* Příprava, zadávání a vyhodnocování výběrových řízení na přepravce.

* Příprava, zadávání a vyhodnocování výběrových řízení na nákup manipulačních technologií.

* Spolupráce s Obchodním oddělením a Skladem.

* Zpracování podkladů pro cenovou kalkulaci doprav surovin a zboží.

* Posuzování a vyhodnocování efektivnosti dopravně přepravního procesu.

* Řízení, vedení a kontrola podřízených pracovníků.

Nabízíme:

* Mzdu odpovídající vašim profesním zkušenostem a znalostem.

* Výběr z několika druhů dovážených jídel za velmi příznivé ceny.

* Příspěvek na stravování - stravenky - 100 Kč/odpracovanou směnu.

* Nápojové a svačinové automaty v areálu, super kávu za 5 Kč, 20 + 4 dny dovolené

* Výkonnostní prémie, prémii za plnou docházku.

* Příspěvek na penzijní připojištění stoupající v závislosti na délce pracovního poměru.

* Náborový příspěvek 10.000 Kč.

* Práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní firmě s využitím cizího jazyka.

* Pracovní doba: 8:00 – 17:00 (12:00-13:00 přestávka na oběd).

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš profesní životopis v českém a německém jazyce. CV prosím opatřete Vaší fotografií. Dále prosím připojte stručný motivační dopis .
K Vašemu životopisu prosím připojte níže uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů.
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Odesláním a doručením životopisu souhlasím, aby společnost Bénéficielle,s.r.o. IČ: 24676551,
zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.

Reakce, které nebudou splňovat tyto formální podmínky, vyřadíme z výběrového řízení. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat po zaslání životopisu. Pokud Vás do 3 týdnů neoslovíme, bohužel jste nepostoupil(a) do užšího výběrového kola. Můžeme Vám však nabídnout jinou relevantní pracovní příležitost.

Kontaktní osoba:
Michaela Vokounová