Technolog,6-14:30,čistá výroba, AJ či NJ - Chomutov

Aktualizováno:

21. 5. 2020

Lokalita pracoviště:

Chomutov

Značka:

A5570

Zařazeno na pozici:

Technolog Chomutov

Požadavky

* technické vzdělání nebo pokročilé školení jako technik s odbornými zkušenostmi
* znalost Six Sigma a Lean Management
* ERP systém
* znalost AJ nebo NJ (1. kolo VŘ - telefonicky v cizím jazyce)

Náplň práce

* vytváření pracovních plánů s ohledem na optimální pracovní postup a definování cílových časů
* příprava na výpočet výrobních nákladů
* vývoj konceptů, optimalizace procesů a zavádění nových technologií a materiálů pro výrobu
* kontrola externích poskytovatelů služeb
* výběr a použití nástrojů, obráběcích strojů a zařízení
* poradenství v technických otázkách

Nabízíme

NÁSTUP DO KMENE SPOLEČNOSTI
* 25 dnů dovolené
* stravenky 100 Kč
* penzijní připojištění
* vánoční bonusy
* PRACOVNÍ DOBA 6:00 - 14:30

Název firmy

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Kontaktní osoba:
Hofmann Wizard s.r.o.