Plánovač výroby s angličtinou Chomutov

Aktualizováno:

21. 5. 2020

Lokalita pracoviště:

Chomutov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

30000 - 35000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Plánovač výroby Chomutov

Požadavky

Nadnárodní společnost potřebuje z důvodu navýšení výroby optimalizovat proces plánování výroby a hledá schopného a flexibilního plánovače. Máte:

- SŠ vzdělání (VŠ výhodou)?
- Předchozí zkušenosti s plánováním nebo logistikou ve výrobní společnosti (1 rok)?
- Zkušenosti s ERP systémem?
- MS Office - nadstandardní znalost MS Excelu podmínkou?
- AJ na komunikativní úrovni (NJ výhodou)?
- Jste samostatný, loajální a mentálně flexibilní?
Kandidujte na tuto pozici!

Náplň práce

Pracovní náplní bude zejména:

- Příprava týdenních výrobních plánů pro výrobní linky
- Plánování výroby s ohledem na zásoby, chybějící materiál a požadavky zákazníků
- Odpovědnost za včasné naplánování plnění zakázek
- Stanování priorit a kontrola spolehlivosti plnění
- Optimalizace procesu plánování
- Zpracování statistik a analýz výroby

Nabízíme

- Zajímavá práce u silného zaměstnavatele
- Nadstandardní mzdové ohodnocení
- Možnost profesního růstu
- Balíček zaměstnaneckých benefitů
- Rozvoj v oblasti nových technologií

Poznámka

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš profesní životopis a stručný motivační dopis v českém jazyce. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat po zaslání životopisu. I pokud nepostoupíte do užšího výběrového kola, můžeme Vám nabídnout jinou relevantní pracovní příležitost.

Název firmy

Bénéficielle - Ústí nad Labem

Kontaktní osoba:
Petr Procházka