Výrobní kontroller / Finanční analytik výroby Chomutov

Aktualizováno:

21. 5. 2020

Lokalita pracoviště:

Chomutov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

45000 - 70000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Finanční analytik Chomutov

Požadavky

Moderní výrobní společnost - dcera německé matky s celosvětovým výrobním a obchodním zastoupením hledá technicky a ekonomicky zaměřeného kolegu, který bude dohlížet na efektivitu výrobního procesu. Může to být samozřejmě i žena.

Předpokladem pro danou pozici je:

- Velmi dobrá znalost němčiny
- Ekonomické vzdělání s citem pro technická řešení nebo technické vzdělání s citem pro ekonomiku výroby
- Velmi dobrá znalost MS Office, zejména Excel
- Zkušenost z výrobního prostředí, zejména s analýzou efektivity výroby
- Analytické myšlení
- Zodpovědnost
- Sociální inteligence

Náplň práce

Základem pracovní náplně je spolupráce s nákupem a výrobou, cílem je komplexní analýza výroby po jednotlivých výrobcích. Dílčí činnosti zahrnují:

- Kontrolu pracovních plánů, kusovníků
- Zpracování kalkulací výrobků, plánování nákladů a rozpočtování
- Výrobní analýzy a měsíční reporty
- Vyhodnocování produktivity práce

Nabízíme

- Zajímavá práce u silného zaměstnavatele
- Nadstandardní mzdové ohodnocení
- Možnost profesního růstu
- Balíček zaměstnaneckých benefitů
- Osobní rozvoj v inspirativním prostředí

Poznámka

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš profesní životopis a stručný motivační dopis v českém jazyce. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat po zaslání životopisu. I pokud nepostoupíte do užšího výběrového kola, můžeme Vám nabídnout jinou relevantní pracovní příležitost.

Název firmy

Bénéficielle - Ústí nad Labem

Kontaktní osoba:
Petr Procházka