Operátor ve výrobě Strakonice s ubytováním zdarma!

Aktualizováno:

3. 7. 2020

Lokalita pracoviště:

okres Strakonice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

21000 - 26000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Firma:

DE WAARDE s.r.o.

Požadavky

Využij možnosti pracovat na zakázce MINIMÁLNĚ DO ROKU 2027!
Společnost působící v oblasti automotive hledá operátory výroby pro výrobu boxů na baterie pro elektromobily!

Požadujeme:

základní vzdělání
Manuální zručnost
Ochota učit se novým věcem
Ochota pracovat ve směnném provozu
Čistý RT
Dobrý zdravotní stav – práce ve stoje
Práce vhodnější pro muže

Náplň práce

Náplní práce je obsluha strojů (pila, svařovací robot, lis, ohýbačka) – jednoduchá manuální práce.
Dále mezi náplně práce patří obsluha leak testu, kontrola kvality svárů, obsluha CNC strojů, také jednoduchá manuální práce, zakládání a vykládání dílů z mašiny.

Nabízíme

Nabízíme:

Mzda až 140,–/hod (čistého)
Možnosti týdenních záloh již po prvním odpracovaném týdnu
Ubytování zdarma, či příspěvek na dopravu 100–150Kč
Pro více info neváhejte kontaktovat našeho koordinátora!

Kontaktní osoba:
Štefan Seriš
Mobil: 773338224