Skladník - LC Úžice

Aktualizováno:

5. 10. 2020

Lokalita pracoviště:

Úžice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Značka:

Skladník Úžice

Zařazeno na pozici:

Skladník Mělník

Firma:

PST CLC, a.s.

Požadavky

SKLADNÍK

Jste fyzicky zdatný(á) a nevadí Vám manuální práce? Chcete mít víkendy volné? Pak se nám ozvěte, máme pro Vás práci na hlavní pracovní poměr!

Hledáme člověka:
* se zkušeností s prací ve skladu
* spolehlivého, bezúhonného s dobrou fyzickou kondicí
* komunikativního se zájmem o naplňování společných cílů
* chuť vykonávat manuální práci
* zodpovědnost a přesnost
* aktivní zapojení při provádění inventur
* ochotu učit se novým věcem

Náplň práce

Co bude náplní Vaší práce?
* naskladňování/vyskladňování, vychystávání
* oprávnění na skladovou techniku včetně retraku a dalších systémových vozíků můžete absolvovat u nás
* znalost postupu a aktivní zapojení při provádění inventur
* místem výkonu práce LC Úžice
* nástup možný IHNED nebo dohodou

Nabízíme

Nabízíme:
* práci na hlavní pracovní poměr, ve dvousměnném provozu (ranní/odpolední, VÍKENDY VOLNÉ)
* přátelské prostředí společnosti rodinného typu
* velmi dobré mzdové ohodnocení včetně výkonnostních bonusů
* 5 týdnů dovolené
* MULTISPORT karta
* příspěvek na stravování formou elektronické stravenky
* příspěvek na životní/penzijní připojištění a další

Poznámka

Zaujala Vás naše nabídka? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Případně jen Vaše kontaktní údaje.

Těšíme se na Vás!

Kontaktní osoba:
Marie Dvořáková