Plánovač výroby okres Nový Jičín

Aktualizováno:

26. 3. 2020

Lokalita pracoviště:

okres Nový Jičín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P609575-1

Zařazeno na pozici:

Plánovač výroby Nový Jičín

Požadavky

* 5 let praxe ve výrobní mezinárodní společnosti (oblast automotive)
* výborná znalost Excelu, výhodou znalost sytému Autocont, K2
* analytické myšlení, schopnost spolupráce a komunikace, systematičnost, pečlivost
* mírně pokročilá znalost jazyka anglického (možnost využívat denně)
* středoškolské vzdělání

Náplň práce

* kompletní efektivní plánování výroby pro oblast automotive
* reporty výrobnímu a generálnímu řediteli
* sledování stavu výrobních zakázek
* optimalizace výrobního plánu dle aktuální situace (reakce na odchylky a předcházení problémům)
* úzká kooperace s výrobou a řediteli příslušných oddělení

Nabízíme

* různorodá pracovní činnost na hlavní pracovní poměr pro stabilní mezinárodní firmu
* roční a pololetní bonusy, příspěvek na dopravu i stravování, příspěvek na penzijní připojištění
* 25 dnů dovolené, firemní akce i pro rodiny, jazykové kurzy a další benefity
* pružná pracovní doba
* místo práce: okres Nový Jičín

Název firmy

Trenkwalder a.s.

Kontaktní osoba:
Markéta Burešová
Mobil: +420 724 501 667