Pracovník/pracovnice obchodního provozu - školná jídelna ZŠ Rokycany

Aktualizováno:

11. 3. 2020

Lokalita pracoviště:

Rokycany

Nabízený plat:

12710 - 18390 Kč

Značka:

18375760705

Náplň práce

Místo výkonu práce: Rokycany, Třebízského č.p. 32
Požadujeme: min. základní vzdělání
Nabízíme: platové ohodnocení od 12.710,- do 18.390,- Kč/měs., Odměňování dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších přdpisů - platová třída 3, (plat uveden při plném pracovním úvazku, plat. rozpětí dle opracovaných let)
Kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně: Bednářová Ivana, tel.: 371 722 180, e-mail: jidelna@zstgmrokycany.cz