Dlaždič Rokycany

Aktualizováno:

11. 3. 2020

Lokalita pracoviště:

Rokycany

Nabízený plat:

19500 Kč

Značka:

18390000790

Náplň práce

Míso výkonu práce: Rokycany, Pivovarská č.p.98 + celá ČR dle zakázek firmy
Požadujeme: min. základní vzdělání
Nabízíme: platové ohodnocení od 19.500,- Kč/měs., možnost vyslání na pracovní cestu
Kontakt telefonicky PO-ÚT (8.00-10.00) za účelem sjednání osobní schůzky: Hora Ladislav, tel.: 777 982 349

Podobné nabídky práce

Technik BOZP

aktivní nabídka Rokycany Bénéficielle - Plzeň

IT junior/absolvent

30000 Kč za měsíc

Customer Quality Engineer

aktivní nabídka Rokycany Hofmann Wizard s.r.o. Import

Asistent/ka vedení společnosti- AJ nebo NJ

aktivní nabídka Rokycany ProfesKontakt, s.r.o.

Řidič VZV

aktivní nabídka Rokycany ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.
180 - 260 Kč za hodinu

Lakýrník

aktivní nabídka Plzeň Schäfer - Menk s.r.o.
S ubytováním

Elektrikář

35000 - 40000 Kč za měsíc

Obsluha laseru a plazmy

Název firmy

AMET-GEO, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ladislav Hora
Tel: +420 777 982 349

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.