Asistent/ka pedagoga do ZŠ Kařez

Aktualizováno:

11. 3. 2020

Lokalita pracoviště:

Kařez

Nabízený plat:

14888 - 20000 Kč

Značka:

18375780784

Náplň práce

Místo výkonu práce: Kařez 185
Požadujeme: min. středoškolské pedagogické vzdělání nebo kurz pro asistenty pedagoga
Nabízíme: platové ohodnocení bude stanoveno dle praxe a přiděleného úvazku od 14.888,- do 20.000,- Kč/měs., zkrácený úvazek
Kontakt: Mgr. Ivana Boudová - nabídky a dotazy na e-mail: reditelka@zskarez.cz

Podobné nabídky práce

Asistent/ka vedení společnosti- AJ nebo NJ

aktivní nabídka Rokycany ProfesKontakt, s.r.o.

Lakýrník

aktivní nabídka Plzeň Schäfer - Menk s.r.o.
S ubytováním

IT junior/absolvent

aktivní nabídka Rokycany Bénéficielle - Plzeň
30000 Kč za měsíc

Elektrikář

aktivní nabídka Rokycany Bénéficielle - Plzeň
35000 - 40000 Kč za měsíc

Obsluha laseru a plazmy

aktivní nabídka Plzeň Schäfer - Menk s.r.o.
S ubytováním

Customer Quality Engineer

aktivní nabídka Rokycany Hofmann Wizard s.r.o. Import

Řidič VZV

aktivní nabídka Rokycany ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.
180 - 260 Kč za hodinu

Elektrikář • 33 500 Kč/měs • bonusy • s ubytováním • ihned!

před týdnem Mýto LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
25200 - 33500 Kč za měsíc S ubytováním

Nástup zítra: Řidič VZV • 28 000 Kč/měs • s ubytováním i svozy z

před týdnem Mýto LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
28000 - 33000 Kč za měsíc S ubytováním

Asistent/ka marketingu - DPČ na 20 h týdně

před týdnem Praha MANPOWER, s.r.o.

Název firmy

Základní škola a Mateřská škola Kařez, příspěvková organizace

Kontaktní osoba:
Mgr. Ivana Boudová
Tel: +420 371 784 453
E-mail: reditelka@zskarez.cz

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu Jobsik.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace