Customer Quality Engineer Rokycany

Aktualizováno:

22. 3. 2020

Lokalita pracoviště:

Rokycany

Značka:

A2150

Zařazeno na pozici:

Quality engineer Rokycany

Požadavky

* min. středoškolské vzdělání
* znalost NJ/AJ - B2
* ŘP B (aktivní řidič)
* uživatelská znalost práce s PC (MS Office)
* povědomí o systému kvality (ISO/TS16949, VDA 6.3)
* aplikace metodiky 8D
* analýza kořenových příčin
* komunikativnost, schopnost pracovat v týmu, pečlivost, time management

Náplň práce

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem nedaleko Plzně, hledáme vhodného kandidáta.
* zajištění optimální spokojenosti svěřených zákazníků
* řízení standardů kvality u přidělených projektů a zákazníků
* dohled nad zajištěním zákaznických požadavků
* řešení reklamací a jejich správa v zákaznických portálech
* spoluúčast na analýze kořenové příčiny
* spoluúčast na realizaci nápravných opatření a dohled nad dodržováním termínů
* tvorba a aktualizace plánů kontroly a řízení
* tvorba a aktualizace FMEA
* spolupráce na náběhu nových projektů z hlediska kvality
* účast na jednání u zákazníka
* spolupráce s oddělením LM při reklamaci nakupovaných dílů dodavateli
* účast na interních a externích auditech
* ostatní úkoly stanovené přímým nadřízeným

Nabízíme

* Zázemí silné a stabilní společnosti
* Příspěvky na stravování
* Příspěvky na dopravu
* Přítomnostní bonus
* Dovolenou navíc

Název firmy

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Kontaktní osoba:
Hofmann Wizard s.r.o.