Montážní dělník Hrádek

Aktualizováno:

11. 3. 2020

Lokalita pracoviště:

Hrádek

Nabízený plat:

21000 - 24000 Kč

Značka:

16257660751

Náplň práce

Pracoviště: Rokycanská č.p. 204, Hrádek
Požadavky: vzdělání - střední odborné s výučním listem, manuální zručnost, spolehlivost a dobrá fyzická kondice
Nabízíme: platové ohodnocení: od 21.000,- Kč do 24.000,- Kč/měs., dotované závodní stravování, inflační příplatek, půlroční bonusy
Kontakt nutné nejprve domluvit telefonicky: p. Radek Paleček, tel. 371 746 519, e-mail: prace@monteferro.cz

Podobné nabídky práce

Montážní dělník

aktivní nabídka Nýřany Alfa JOB CZ s.r.o.
160 Kč/hod. netto

Montážní dělník vratových systémů/řidič VZV/elektrikář

aktivní nabídka Plzeň Triangle Recruitment CZ s.r.o.
20500-29000,-Kč

Dělník dálniční údržby – řidič, Rozvadov

aktivní nabídka Tachov Ředitelství silnic a dálnic ČR

Dělník dálniční údržby, Ostrov u Stříbra

aktivní nabídka Tachov Ředitelství silnic a dálnic ČR

Dělník/ce do automobilového průmyslu, výdělek až 28000,- měsíčně

aktivní nabídka Mohelnice Manuvia a.s. organizační složka
24000 - 28000 Kč za měsíc S ubytováním

Seřizovač

aktivní nabídka Hrádek nad Nisou AD Employment s.r.o. - personální agentura
Dle praxe a zkušeností + náborový příspěvek

Procesní kontrolor

aktivní nabídka Hrádek nad Nisou AD Employment s.r.o. - personální agentura
24000 - 30000 Kč za měsíc

Provozní údržbář

aktivní nabídka Hrádek nad Nisou AD Employment s.r.o. - personální agentura
24000 - 30000 Kč za měsíc

Mistr (Vedoucí výroby)

aktivní nabídka Hrádek nad Nisou AD Employment s.r.o. - personální agentura
35000 - 55000 Kč za měsíc

Elektromechanik

aktivní nabídka Hrádek nad Nisou AD Employment s.r.o. - personální agentura
cca 50.tis./měs.

Název firmy

MONTEFERRO HRÁDEK a. s.

Kontaktní osoba:
Radek Paleček
Tel: +420 371 746 519
E-mail: prace@monteferro.cz

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu Jobsik.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace