Specialista IT Střížovice

Aktualizováno:

15. 2. 2020

Lokalita pracoviště:

Střížovice

Nabízený plat:

35000 Kč

Značka:

18129400784

Požadavky

Práce s PC

Náplň práce

ZASÍLAT ŽIVOTOPIS NA (l.rerichova@tecnocapgroup.com)
Hlavní body náplně práce:
- Administrace ERP systému a dalších firemních aplikací
- Vytváření reportů a query dle zadání
- Vývoj funkcionalit aplikací jednotlivých oddělení a jejich propojení s ERP systémem
- Zefektivňování databázového prostředí a zvyšování bezpečnosti IT prostředí společnosti
- Příprava návrhů na zjednodušování reportů a systémových vylepšení

Kandidát by měl zvládat:
- Databáze (MS Access, Ms SQL server, Sybase SQL, IBM DB2) na střední úrovni
- Programovací jazyky (.NET, Sharepoint Designer) na střední úrovni
- Jazyky HTMl, XML na střední úrovni
- Alespoň základní znalost systémů Windows server 2003/2008/2012, Ubuntu Linux

Další požadavky:
- Zkušenost s ERP systémy
- AJ na úrovni B2
- Proaktivní přístup

Výhodou ale nikoli podmínkou je:
- Znalost ETL Tools (kettle, SSIS)
- Data Warehouse and BI systems (Cognos)
- VMware EXS/ESXi, Miscrosoft Hyper- V
- Síťové protokoly a aplikace

Nabízíme:
Práci v nadnárodní firmě s dlouholetou tradicí s možností využívání AJ případně NJ
Účast na implementaci mezinárodních procesů ve spolupráci s dodavateli a zákazníky
13. Mzda
Osobní ohodnocení na čtvrtletní bázi
Příspěvek na volnočasové aktivity
5 týdnů dovolené
Flexibilní pracovní doba
Dotované stravování - obědy za 22 Kč
Příspěvek na penzijní připojištění v závislosti na senioritě