Skladník - manipulant v prodejně Slaný

Aktualizováno:

19. 2. 2020

Lokalita pracoviště:

Slaný

Nabízený plat:

15000 - 16100 Kč

Značka:

17134320755

Náplň práce

Požadujeme:
včasnost a dobrou fyzickou zdatnost.

Náplň práce:
jedná se o práci v prodejně a práci skladníka.
Každé ráno pomáhá s přepravou zboží (do 15 kg) ve větším počtu.
Náročná práce bude po domluvě ohodnocena bonusem.

Pracovní doba: od 3:00 do 11:00 hod. Po - Pá.


Možnost osobního kontaktu:

Po - Pá od 10:00 hodin na adrese: Wilsonova 591/16, Slaný

Podobné nabídky práce

Skladový manipulant/ skladník

aktivní nabídka Brandýs nad Labem-Stará Boleslav MSG Professional s.r.o. MSG NABOR
25000 - 29000 Kč za měsíc

Řidič VZV - manipulant - až 180 Kč/hod

aktivní nabídka Mladá Boleslav DU-MI CZ s.r.o.
140 - 180 Kč za hodinu S ubytováním

Skladník, operátor / Skladník, řidič VZV (m/ž)

aktivní nabídka Kutná Hora Jusda Europe s.r.o.
19 100 - 24 000

Skladový manipulant s VZV : 130 až 140 Kč/ hod výplata týdně

aktivní nabídka Kostelec nad Černými lesy AGENTURA PLUS s.r.o.
130 - 140 Kč za hodinu

Manipulant s VZV, mzda až 23 500,- Kč, volné víkendy

aktivní nabídka Byšice O.K. solution, s.r.o. - Praha
19800 - 23500 Kč za měsíc

Skladník

aktivní nabídka Mělník Bénéficielle - Praha

Skladník s VZV

aktivní nabídka Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Continental Automotive Czech Republic s.r.o.
25000 - 30000 Kč za měsíc

Skladník na HPP

aktivní nabídka Vlašim PST CLC, a.s.

Skladník / picker

včera Byšice Orkla Foods Česko a Slovensko a.s.

Skladník - LC Nehvizdy

aktivní nabídka Nehvizdy PST CLC, a.s.

Název firmy

Van Hien Vu

Kontaktní osoba:
Ing. Tran Van Sang
Tel: +420 777 312 789
E-mail: sangu@sangu.eu

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu Jobsik.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace