Servisní technik Solnice

Aktualizováno:

11. 2. 2020

Lokalita pracoviště:

Solnice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Značka:

SERVIS

Požadavky

technické vzdělání, řidičský průkaz sk. B

Náplň práce

Servisní technik provádí opravy a údržbu buď komunálních vozidel zn. Multicar a ISUZU, čisticích strojů Hako a další komunální techniky nebo vysokozdvižných vozíků a skladové techniky, především zn. Toyota.

Zaměření na komunální nebo manipulační techniku vyřešíme dohodou.

Nepožadujeme praxi v oboru, pokud jste absolvent bez zkušeností, ale s velkým nasazením a chutí do práce, máte stejnou šanci jako vyučený mechanik s praxí. Jako absolvent nebo uchazeč bez praxe budete zpočátku pracovat pod vedením zkušeného kolegy.

Nabízíme

Nabízíme práci na jednu směnu v moderně vybaveném servisním středisku v Solnici, v případě zájmu pak možnost provádění servisu přímo u zákazníků (HK a PU kraj).

Poznámka

Neváhejte nás kontaktovat, snažíme se odpovědět všem zájemcům.

Název firmy

Auto SAS s.r.o.

Kontaktní osoba:
Mgr. Hana Folkmanová
Tel: +420777700611