Řidič nákladních vozidel nad 12t Třeboň

Aktualizováno:

22. 2. 2020

Lokalita pracoviště:

Třeboň

Nabízený plat:

125 - 140 Kč

Značka:

14550720711

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Náplň práce:
- řízení nákladních vozidel nad 12 tuny
- odvoz stavebního materiálu
- drobné stavební práce při dopravních a vodohospodářských stavbách.
Požadujeme:
- praxi v řízení, ŘP skup. B, C, CE, profesní průkaz.
Nabízíme:
- dobré pracovní podmínky + příplatky k základní mzdě,
- 5 dní dovolené navíc
- nástup možný ihned
- stavební parta Třeboň nebo Vyšší Brod/ Kaplice a okolí (dle zakázek).