Manipulační dělník ve stavebnictví Mýto

Aktualizováno:

13. 3. 2020

Lokalita pracoviště:

Mýto

Nabízený plat:

16500 Kč

Značka:

15940780763

Náplň práce

Místo výkonu práce: Plzeňská 639, Mýto v Čechách
Požadujeme: základní vzdělání, spolehlivost, pečlivost, smysl pro pořádek, časovou flexibilitu
Nabízíme :platové ohodnocení od 16.500,- Kč/měs.
Kontakt e-mailem: Pavlína Mertlová, e-mail: mertlova@biggest.cz - zaslat životopis, domluvit schůzku

Podobné nabídky práce

Montážní dělník

aktivní nabídka Nýřany Alfa JOB CZ s.r.o.
160 Kč/hod. netto

Dělník dálniční údržby – řidič, Rozvadov

aktivní nabídka Tachov Ředitelství silnic a dálnic ČR

Dělník dálniční údržby, Ostrov u Stříbra

Montážní dělník vratových systémů/řidič VZV/elektrikář

aktivní nabídka Plzeň Triangle Recruitment CZ s.r.o.
20500-29000,-Kč

Dělník/ce do automobilového průmyslu, výdělek až 28000,- měsíčně

aktivní nabídka Mohelnice Manuvia a.s. organizační složka
24000 - 28000 Kč za měsíc S ubytováním

Elektrikář • 33 500 Kč/měs • bonusy • s ubytováním • ihned!

před týdnem Mýto LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
25200 - 33500 Kč za měsíc S ubytováním

Nástup zítra: Řidič VZV • 28 000 Kč/měs • s ubytováním i svozy z

28000 - 33000 Kč za měsíc S ubytováním

Práce ihned! Operátor ve výrobě • 28 000 Kč/měs • ubytování

26000 - 32000 Kč za měsíc S ubytováním

Přípravářka materiálu

aktivní nabídka Vysoké Mýto Mikroelektronika spol. s r.o.
18500 - 19500 Kč za měsíc

Technik kontroly a programování

22000 - 31000 Kč za měsíc

Název firmy

BIGGEST s.r.o.

Kontaktní osoba:
Pavlína Mertlová
E-mail: mertlova@biggest.cz

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.