Ošetřovatel/ka - pro uchazeče z Ostrova, Klášterec n.o, CV - v německé pohraničí - Schwarzenberg, Annaberg-B., Ol

Aktualizováno:

20. 1. 2020

Lokalita pracoviště:

německé pohraničí - Schwarzenberg, Annaberg-B., Ol

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Nabízený plat:

280 Kč za hodinu

Zařazeno na pozici:

Ošetřovatel Německo

Požadavky

* ukončené vzdělání v oboru, příp. praxe v oblasti pečovatelství - praxe z domovů seniorů, domovů s pečovatelskou službou, nemocnic

* komunikativní znalost němčiny (min. úroveň B1)

* pozitivní přístup k seniorům a nemocným

* dobrá psychická a fyzická kondice

* připravenost na práci ve směnách, o víkendech a svátcích

* ŘP + auto na denní dojíždění nutností (pracovní nabídka nezahrnuje ubytování)

Náplň práce

Péče a ošetřování nemocných a pomoc potřebujících pacientů v domovech pro seniory nebo v nemocnicích.

Nabízíme

Nabízíme Vám:

* uzavřenou německou pracovní smlouvu před nástupem do zaměstnání

* zasílání mzdy do České republiky (bez nutnosti mít německý účet)

* příplatky za směnný provoz, za práci ve svátek

* příspěvek na dovolenou a na Vánoce

* poskytnutí pracovního oděvu a obuvi

* osobní přístup a komunikaci v češtině na naší pobočce v Annaberg-Buchholz

Poznámka

V případě zájmu odpovězte na inzerát a přiložte svůj životopis v ČJ.

persona service AG & Co. KG
* Buchholzer Str. 30, D - 09456 Annaberg-Buchholz
* Tel. 0049 3733 672200

Název firmy

Persona service AG & Co. KG

Kontaktní osoba:
Lucie Kalvodova
Tel: +49 3733 67220 0