Inženýr dodavatelské kvality junior Chomutov

Aktualizováno:

6. 1. 2020

Lokalita pracoviště:

Chomutov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

28000 - 32000 Kč za měsíc

Požadavky

Moderní společnost rozšiřuje tým řízení kvality a hledá šikovného kandidáta pro dohled nad výrobou u dodavatelů a kvalitou dodávaných komponentů. Mluvíte-li anglicky a splňujete požadavky níže, velmi rádi Vás poznáme

- VŠ v technické oboru, SŠ vzdělání s praxí
- Předchozí zkušenosti s dodavatelskou kvalitou ve výrobní společnosti
- Zkušenosti s ERP systémem
- Znalost měřících metod a jejich využítí
- MS Office - nadstandardní znalost MS Excelu podmínkou
- AJ na komunikativní úrovni

Náplň práce

Náplní Vaší práce budou zejména

- Výběr, schvalování a hodnocení dodavatelů
- Audity dodavatelů a komunikace s nimi
- Řešení reklamací s dodaveteli
- PPAP proces

Nabízíme

Nabízíme hlavně zajímavou práci v ultramoderním přátelském prostředí, nadto i

- Celý balíček zaměstnaneckých výhod
- Roční odměny
- Příspěvek na životní pojištění
- Příspěvek na stravné
- Osobní placené volno - dle odpracovaných let

Poznámka

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám, prosím, Váš profesní životopis a stručný motivační dopis v českém jazyce. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat po zaslání životopisu. I pokud nepostoupíte do užšího výběrového kola, můžeme Vám nabídnout jinou relevantní pracovní příležitost.

Název firmy

Bénéficielle - Ústí nad Labem

Kontaktní osoba:
Petr Procházka