Vedoucí pobočky v Kralupech nad Vltavou Kralupy nad Vltavou

Aktualizováno:

21. 1. 2020

Lokalita pracoviště:

Kralupy nad Vltavou

Nabízený plat:

17000 - 24000 Kč

Značka:

17572060706

Náplň práce

- VEDOUCÍ POBOČKY V KRALUPECH NAD VLTAVOU
- administrativní činnost, evidence nabídek a poptávek, kalkulace nabídek
Požadujeme: SŠ vzdělání, obchodní nadání s orientací na výsledek, samostatnost, komunikativnost, znalost práce na PC, praxe v oboru a administrativě výhodou
Nabízíme: odpovídající platové ohodnocení, práci v dynamicky se rozvíjející firmě, možnost seberealizace a profesního růstu
Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem