Operátor/operátorka call centra telemarketingových služeb Vamberk

Aktualizováno:

7. 11. 2019

Lokalita pracoviště:

Vamberk

Nabízený plat:

23000 - 45000 Kč

Značka:

16661910773

Náplň práce

Máte zkušenosti s prací v Call centru, umíte to, baví Vás to, ale nelíbí se Vám ohodnocení a práce o víkendech? Nabídka je i pro uchazeče,kteří jsou bez předchozích zkušeností.
Očekáváme: Skvělý hlasový projev, nadšení pro obchod, pozitivní přístup a ochotu učit se novým věcem.
Nabízíme: Zaškolení, skvělý kolektiv, 15 firemních benefitů, pracovní dobu pouze ve všední dny a možnost kariérního růstu.
Benefity:
13. Plat
14. Plat
Stravenky
Věrnostní dovolená
Finanční příplatek na dovolenou
Akce organizujeme zdarma zájezd na vinobraní, motokáry, paintball, lodě, Vánoční večírek a další
Dáváme zdarma ovoce pro celou pobočku, na celý týden
Každý odpracovaný rok 1-5 navyšujeme základ mzdy
Individuální měsíční prémie ke mzdě
Týmové měsíční prémie ke mzdě
Vzdělání a profesní rozvoj
Dárek ke svatbě / narození miminka
Individuální motivační příspěvky
Nadstandardní pracovní prostředí
Firemní ručně dělané hodinky