Sanační technik - zedník Opava

Aktualizováno:

11. 9. 2019

Lokalita pracoviště:

Opava

Nabízený plat:

18000 - 25000 Kč

Značka:

16030860783

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

KO: Kudlička Zbyněk, tel.: 739 466 813 - volejte pouze Po - Pá 6:30 - 18:00 hod., e-mail: info@sanace-staveb.cz
SOU v oboru, praxe v oboru izolací a vysoušení zdiva. Spolehlivost, svědomitost, samostatnost, ŘP sk. B výhodou.
Náplň práce: podřezávání zdiva, injektáže, sanační omítky, izolatérské práce.
Pracovní doba: 06:30 - 15:00.

Podobné nabídky práce

Technik BOZP

aktivní nabídka Bruntál Etimos Human s.r.o.

Technik servisu

před 3 dny Krnovsko Specialist Service, s.r.o.

Technik měření

aktivní nabídka Ostrava W - Personal Service s.r.o.

Bezpečnostní technik

aktivní nabídka Břidličná PRAGMA personální agentura s.r.o.

Servisní technik – chemik

před týdnem Ostrava PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Servisní technik - Ostrava

aktivní nabídka Ostrava Etimos Human s.r.o.

Mobilní technik budov, Opava

před týdnem Opava ATALIAN CZ s.r.o.

Elektrotechnik - elektromechanik - servisní technik

aktivní nabídka Ostrava - Mariánské Hory, Josefa Šavla 21 JOBSYSTEM s.r.o.

Technik čištění kanalizací, Ostrava

před týdnem Ostrava ATALIAN CZ s.r.o.

Servisní technik - vhodné i pro absolventy

aktivní nabídka Morava JOBSYSTEM s.r.o.

Název firmy

Sanace a vysoušení staveb s.r.o.

Kontaktní osoba:
Zbyněk Kudlička
Tel: +420 739 466 813
E-mail: info@sanace-staveb.cz

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu Jobsik.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace